„Przychodzi baba do lekarza” w CKiS

Teatr

Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie sobotniego wieczoru? A co powiecie na spektakl teatralny „Przychodzi baba do lekarza”? Tę świetną komedię w doborowej obsadzie można będzie zobaczyć 29 lutego w CKiS

„Przychodzi baba do lekarza” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie. Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór!

Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent…Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show.

Przez ponad 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też…pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć! Spektakl odbędzie się 29 lutego o godzinie 19.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety do nabycia tutaj.

Doktor – Adam Adamonis / Łukasz Konopka
Kleo – Aleksandra Nieśpielak
Pacjent – Wojciech Czerwiński / Krzysztof Wieszczek
Gena – Ewa Florczak / Grażyna Zielińska
Kasia – Dorota Szperlak

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “„Przychodzi baba do lekarza” w CKiS”

 1. Anonim pisze:

  Czy władze miasta słyszały o koronawirusie? Dlaczego Centrum Kultury czasowo nie zostało zamknięte? Przecież takie imprezy doskonale wzmacniają rozprzestrzenianie się wirusa.

 2. Anonim pisze:

  ile za bilety

 3. gość pisze:

  CO Z UCHWAŁA KRAJOBRAZOWĄ MAKUCHU?!
  COŚ TEN ROZWÓJ MIASTA ZOSTAJE W TYLE ZA INNYMI RÓWNIEŻ TAM GDZIE 'DA SIĘ” COŚ ZROBIĆ

  • Grabarz pisze:

   Który organ posiada ustawowe kompetencje w przedmiocie podjęcia uchwały o ochronie krajobrazu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły