„Cudowna terapia” w CKiS [WYNIKI]

Teatr

Już 7 lutego o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu będzie można zobaczyć spektakl „Cudowna terapia”. Rozdajemy wejściówki na to wydarzenie.

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdziecie w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera.
Obsada (wymiennie):
Dominika Ostałowska/ Edyta Jungowska/ Olga Bończyk
Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny
Andrzej Młynarczyk/ Artur Pontek / Dariusz Taraszkiewicz

Bilety do nabycia tutaj.

Wspólnie z organizatorem przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs! Do wygrania dwie podwójne wejściówki na spektakl. Wygrają je dwie pierwsze osoby, które 14 stycznia o godz. 12.00 jako pierwsze wyślą do nas maile pod adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy napisać: „Cudowna terapia”, natomiast w treści maila trzeba podać imię, nazwisko i numer telefonu. Kto pierwszy ten lepszy!

WYNIKI!

Bilety wygrywają Luiza i Dorota! Gratulujemy! Ze zwyciężczyniami skontaktowaliśmy się już mailowo.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “„Cudowna terapia” w CKiS [WYNIKI]”

  1. samochody@osobowe zweryfikuj pisze:

    A jednak do czegoś się przydało CENTRUM DZIADOSTWA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły