Przedpremierowy pokaz „Jak się kochamy w domu?”

Pruszków / Teatr

Teatr w Pruszkowie? Oczywiście! Już 10 maja o godz. 19.00 w CKiS w Pruszkowie będziemy mogli zobaczyć przedpremierowy pokaz sztuki „Jak się kochamy w domu?”.

Jedna kamienica i trzy historie o samotności i potrzebie bliskości. Kamienica to metafora związku, każde jej piętro to inny etap. Na parterze w kawiarni dwoje nieznajomych zasiada do tego samego stolika. Przypadek czynie? Na drugim piętrze niewinne zdarzenie prowadzi do sprzeczki, która przeradza się w kryzys. Na trzecim piętrze w trakcie imprezy urodzinowej odżywają uczucia rozwodników. Sztuka pełna humoru i skłaniająca do refleksji.

Na scenie zobaczymy aktorów z Mazowiecki Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury. Przed publicznością wystąpią: Izabella Bukowska-Chądzyńska, Marta Kurzak, Lidia Sadowa, Adrian Brząkała, Robert Kudelski oraz Marcin Kwaśny.

Na spektakl zaprasza Krzysztof Rymuza starosta pruszkowski.

Komunikat od organizatorów: Wstęp na spektakl jest wolny, lecz jeśli chcą Państwo zapewnić sobie gwarantowane wejście na wydarzenie, to zachęcamy do odebrania wejściówek, które będą dostępne od poniedziałku, 29 kwietnia od godz. 13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszkowie przy ul. Drzymały 30, pok. nr 403 (piętro IV, wejście C). Uwaga! Pragniemy podkreślić, że nie wydajemy wejściówek przed podaną datą i godziną oraz nie prowadzimy rezerwacji telefonicznych. Osoby, które przybędą na wydarzenie bez wejściówek, zostaną wpuszczone na salę widowiskową tylko w przypadku dostępnych wolnych miejsc, dopiero po zajęciu ich przez osoby posiadające wejściówki. Liczba miejsc jest ograniczona.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10528

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4145

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3088

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2943

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Przedpremierowy pokaz „Jak się kochamy w domu?””

 1. kermit pisze:

  Moja żona była o godz. 13.30 i już wejściówek nie było. Starosta zapraszał to może będzie uprzejmy i wyjaśni ten niezwykły fenomen. A tak na marginesie ile osób pracuje w Starostwie?

 2. Maksymilian Sokołowski pisze:

  29 kwietnia 15:30 i już brak wejściówek, w mniejszej sali audytoryjnej jest 210 miejsc, w jaki sposób w 2,5 h zostało wydanych co najmniej 210 wejściówek?

  • ela pisze:

   nie 2,5 h tylko w sekundę, ta kartka wisiała o 13 już…. trzeba będzie spojrzeć przed spektaklem na tych szczęśliwców

 3. Hajdis pisze:

  Super! Razem z narzeczoną nie możemy sie doczekać

  • ela pisze:

   taka zagadka z archiwum X – do 13 wejściówki nie były wydawane, a o 13 wisiała kartka , że już nie ma….. co za czarna dziura je „wciągła” w sekundę? wie ktoś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
60

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
18

Wyborcza dogrywka przed nami

Region / Wybory 2024
10