„Anioł i kobiety” – nieziemski spektakl w CKiS

Teatr

Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie wieczoru? Podsuwamy pomysł! Już 2 lutego w CKiS będzie można obejrzeć sztukę teatralną „Anioł i kobiety”.

One są trzy. Wyjątkowe artystki. Wszystkie seksowne, ale każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. Wszystkie trafiają w zaświaty razem z niewinnym psem, który niespodziewanie wybiega im przed koła samochodu, gdy one jadą na kolejną imprezę.
On – Anioł – jest jeden. Czeka na nie u progu zaświatów. To w jego obecności zapadnie decyzja o tym czy one zasłużyły na niebo, czy może warto by powróciły na ziemię.

– Akcja spektaklu Anioł i kobiety, kontrapunktowana na żywo dźwiękiem saksofonu, rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku nieba, i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych, sytuacji. Dialogi skrzą dowcipem, są gęste od docinków, ironii i złośliwości, którymi aktorzy wzajemnie się przerzucają. Odnajdziemy tu także wiele odniesień do spraw i wydarzeń, którymi żyjemy na co dzień – zaznaczają organizatorzy.

Czy artystki zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań, które stawia przed nami Agnieszka Warchulska, reżyser spektaklu. Jak na nie odpowiemy?

Obsada:
Maria Pakulnis
Tadeusz Chudecki
Agnieszka Warchulska
Aleksandra Domańska/ Viola Arlak
Saksofonista /muzyka na żywo/
Pies Szaras

Spektakl „Anioł i kobiety” w CKiS będzie można zobaczyć 2 lutego o godz. 16.00. Bilety indywidualne dostępne na kupbilecik.pl lub na ebilet.pl

Bilety grupowe pod numerem telefonu: 509 728 385

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Anioł i kobiety” – nieziemski spektakl w CKiS”

  1. chór@staruszków z miasta Pruszków pisze:

    Stowarzyszenie popierania prawdziwej twórczości chałturnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły