Cykl spotkań „Aktywne Mamy Działamy” w Nowej Stacji

Pruszków

W każdą środę, do końca października 2020 r, centrum handlowo- rozrywkowe Nowa Stacja w Pruszkowie zaprasza mamy z dziećmi na spotkania edukacyjno-towarzyskie „Aktywne Mamy Działamy”.

Spotkania to świetna okazja, żeby w miłym gronie napić się kawy, podzielić doświadczeniami, nauczyć czegoś ciekawego i nawiązać nowe znajomości. Wydarzenie odbywa się w każdą środę w godzinach 11.00-13.00, w lokalu na pierwszym piętrze, naprzeciwko salonu Matres Sport. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Bezpłatny jest również parking na terenie Nowej Stacji.

Macierzyństwo, szczególnie na pierwszym etapie życia dziecka, to magiczny okres, wypełniony niezwykłymi uczuciami i emocjami. Zmienia się sposób funkcjonowania rodziny, a organizacja dnia zostaje podporządkowana potrzebom młodego człowieka. To także nowe obowiązki, poczucie wielkiej odpowiedzialności oraz dziesiątki pytań i wątpliwości, które codziennie przychodzą do głowy. Mamy mierząc się z nową sytuacją, pragną się w niej jak najlepiej odnaleźć. Szukają porad i pomysłów, chcą się wymieniać doświadczeniami lub po prostu, tak zwyczajnie, marzą o tym, żeby wyjść z domu i swobodnie porozmawiać przy kawie. Cotygodniowe spotkania z cyklu „Aktywne Mamy Działamy”, przygotowane przez centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja, spełnią te oczekiwania. Zgodnie z hasłem „Nowa Stacja łączy ludzi“, centrum zachęca mamy do aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym. W sali, gdzie odbywają się spotkania będą mogły poczuć się swobodnie, bezpiecznie i kreatywnie spędzić środowe przedpołudnie, mając cały czas swoje dziecko „na oku”.  W każdym tygodniu gościem spotkania będzie specjalista z innej dziedziny, który poprowadzi godzinne zajęcia dla uczestniczek. W planach na najbliższe tygodnie jest m.in nauka szybkiego, dziennego makijażu, wstęp do mindfulness oraz kwestie związane z żywieniem niemowlaków. Orgnizatorem warsztatów jest blogerka Nieidealna Anna, która motywuje kobiety do wzięcia życia swoje ręce i realizowania marzeń.

Do udziału w spotkaniach „Aktywne Mamy Działamy”, zaproszone są również maluchy, dla których przygotowano kącik z zabawkami i książeczkami. W trakcie warsztatów zabawę dzieci poprowadzi oraz będzie nadzorować profesjonalna animatorka z Sali Zabaw Fikołki. Ze względów bezpieczeństwa, przed każdym spotkaniem sala i znajdujące się w niej przedmioty są dokładnie myte i dezynfekowane. Partnerami cyklu są: Nieidealnaanna, Sala Zabaw Fikołki Nowa Stacja Pruszków, Grupa „Aktywne Mamy – działamy” oraz sklep Uczy i Bawi. Więcej informacji i dokładny program nadchodzących warsztatów znajduje się na stronie Nowej Stacji https://www.nowastacjapruszkow.pl/aktywne-mamy-dzialamy-cykl-spotkan-dla-mam/ oraz na FB https://www.facebook.com/nowastacjapruszkow/. Serdecznie zapraszamy.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.