„Chłopaki nie płaczą” na otwarcie Pruszkowskiego Kina Letniego

Kino

„Lato z polską komedią” to motyw przewodni tegorocznej edycji Pruszkowskiego Kina Letniego. Pierwszy seans już w najbliższą sobotę. Startujemy o godz. 21.30.

Na inaugurację kina pod chmurką wraz z organizatorami przygotowaliśmy dla Was prawdziwy klasyk polskich komedii, czyli film „Chłopaki nie płaczą”. Tego filmu miłośnikom komedii przedstawiać nie trzeba. Każdy z nas zna najpopularniejsze teksty z filmu Olafa Lubaszenki. Zwłaszcza, że wiele z nich weszło do kanonu powiedzonek.

Niektórzy podkreślają, że „Chłopaki nie płaczą” to jedna z najlepszych polskich komedii. Zwłaszcza, że już w 2000 r. kiedy film powstał obsada była niezwykle mocna – Pazura, Stuhr, Zbrojewicz, Łazuka, Milowicz, Mucha. Ich wszystkich zobaczymy raz jeszcze tym razem na ekranie w plenerze. Mimo upływu lat „Chłopaki nie płaczą” nawet dziś są w stanie rozbawić nas do łez.

Pierwszy pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego startuje już 6 lipca. Standardowo już widzimy się w Parku Kościuszki o godz. 21.30. Na wszystkich gości kina czekać będą wygodne kolorowe leżaki i świetna atmosfera. Zabierzcie rodzinę i znajomych i wpadajcie na kino!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “„Chłopaki nie płaczą” na otwarcie Pruszkowskiego Kina Letniego”

  1. dsaz pisze:

    repertuar typowy dla beneficjentów 500+, obejrzeć głupi film, wywalić 4ropak harnasia i do domu bić konkubinę

  2. Mieszkanka Pruszkowa pisze:

    Szkoda, że nie ma żadnych nowości. Wszystkie filmy oglądane po kilka razy i bez problemu dostępne w internecie.

  3. Mieszkańcy Pruszkowa Czopy pisze:

    Nie chcemy takich beznadziejnych polskich filmów. W tym filmie co drugie słowo jest na literę k. Polscy aktorzy nie potrafią grać. Są beznadziejni. Prosimy o lepszy repertuar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły