Burmistrz zamieni się w szofera

Uncategorized

Jedną z „atrakcji” brwinowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie burmistrz Arkadiusz Kosiński, który na jeden dzień stanie się szoferem. Każda osoba, która wrzuci datek do puszki burmistrza będzie mogą liczyć na przejażdżkę... maluchem.

– Na rynku pojawi się specjalny przystanek Brwinów Tour. Przejażdżki będą odbywały się na kilku różnych trasach o długości 3,5 – 4 km. To oznacza, że przejazd będzie trwał około 10 minut. Jeśli kolejki będą duże to skrócimy trasy, tak by każdy chętny mógł przejechać się maluchem – mówi nam Arkadiusz Kosiński, burmistrz gminy Brwinów. 

Przejażdżki będą się odbywać w godz. 9.00 – 13.00 oraz 13.45 – 15.00. – Zgodnie z przepisami po czterech godzinach muszę zrobić przerwę na 45 min. Stąd luka w „rozkładzie” – zaznacza burmistrz Brwinowa. 

Pozostaje zatem jeszcze jedna kwestia. Ile trzeba wrzucić do puszki, by móc się przejechać? Co ciekawe nie musi być to wysoka kwota, choć dobrze by było aby datki były jak największe. – Maluch nie może przewozić zbyt dużych obciążeń, więc lepiej żeby datki były w formie papierowej. Monety więcej ważą – dodaje ze śmiechem Arkadiusz Kosiński.

Przypominamy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedziele 14 stycznia. Oj, będzie się działo!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.