Automobile wyjadą na ulice. Rajd „Persona ma grata”

Uncategorized

Coś w sam raz dla miłośników dawnej motoryzacji. W najbliższą niedzielę z Grodziska do Brwinowa wyruszy rajd „Persona ma grata”, czyli zabytkowych pojazdów. Będzie na co popatrzeć!

Coś w sam raz dla miłośników dawnej motoryzacji. W najbliższą niedzielę z Grodziska do Brwinowa wyruszy rajd „Persona ma grata”, czyli zabytkowych pojazdów. Będzie na co popatrzeć!

Do udziału w rajdzie zgłosiło się ponad 50 posiadaczy starszych modeli samochodów, w wśród nich motoryzacyjne perełki m.in. Mercedes 190D (rocznik 1957), Austin A 125 Sheerline Saloon (1953) i motocykl Motobecane D45S (1950). – Serdecznie zapraszamy na drugą edycję automobilowego rajdu turystyczno-nawigacyjnego „Persona ma Grata”, który odbędzie się 17 czerwca 2018 roku. W tym roku stawiamy na piknikową atmosferę, niezbyt długą trasę po malowniczych okolicach Warszawy i ciekawe atrakcje po drodze. Jeżeli zatem jesteście przytłoczeni dużą ilością rajdów w czerwcu, to na „Personie” trochę odpoczniecie – zachęcają organizatorzy z KlasykiPlastiki.

Zapisy załóg zostały już zamknięte, ale nigdzie nie trzeba się wcześniej zgłaszać, aby rajd po prostu zobaczyć, a po jego zakończeniu porozmawiać z uczestnikami. – Na imprezę zapraszamy zarówno posiadaczy, jak również miłośników zabytkowej i klasycznej motoryzacji. Dlatego, tak jak rok temu, do startu dopuszczamy wszelkie pojazdy bez względu na rok produkcji. Nagrody przyznamy zarówno w poszczególnych kategoriach wiekowych, zgodnych z regulaminem MOWPZ, jak również w klasyfikacji generalnej, gdzie nie liczy się rocznik pojazdu, a jedynie umiejętności nawigacyjne załogi – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia (dostępnej tu).

Start rajdu w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Logistycznej 5. Pierwsza załoga wyruszy na trasę o godz. 11.00. Meta zlokalizowana będzie w Brwinowie przy ul. Przejazd 4A (gps: 52.144157, 20.710262).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.