Antoni Syrek-Dąbrowski ze stand upem w Milanówku

Uncategorized

Miłośnikom stand upu nie trzeba przedstawiać tego komika. Znany z ciętego języka, braku poszanowania dla tematów tabu, swój program zaprezentuje w Starym Kinie w Milanówku.

Antoni Syrek-Dąbrowski to improwizator, scenarzysta i aktor. – Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – czytamy w jego biogramie.

W Milanówku komik zaprezentuje program „Norma”. Zanim jednak zobaczymy go na scenie, przed publicznością pojawi się nieco mniej znany, ale świetnie zapowiadający się Robert Sztygowski. – Występuje w stand upie już prawie rok, a ostatnio założył swoją stronę „komika” na facebooku, więc teraz to już potwierdzone, że na pewno nim jest. Jeżeli lubicie bezkompromisowe, ostre, pełne energii występy, to… Robert raczej Wam się nie spodoba – przewrotnie zapowiadają organizatorzy.

Wieczór ze stand upem w Milanówku już 18 maja. Początek o godz. 20.00 w Starym Kinie przy ul. Piłsudskiego. Bilety na występ można kupić tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.