Kto zaprojektuje „TBS” przy 3 Maja?

Pruszków

Towarzystwo Budownictwa Społecznego z Pruszkowa ogłosiło przetarg na zaprojektowanie bloków przy ul. 3 Maja. Zgłosiło się aż dziewięciu chętnych, ale czy któraś z ofert spełnia kryterium ceny?

Ponowny przetarg na zaprojektowanie budynków mieszkalnych przy ul. 3 Maja w Pruszkowie TBS ogłosił w grudniu ubiegłego roku. Jednak oferty zostały otwarte 5 stycznia tego roku.

Przypomnijmy: chodzi o projekt bloków, które miałyby stanąć w pobliżu ul. Ludowej i Bocianiej. W 3-piętrowych budynkach znalazłoby się minimum 80 mieszkań o powierzchni od 25 do 80 mkw. Będą do nich przynależeć miejsca postojowe. Inne szczegółowe założenia są do doprecyzowania na etapie projektowania.

Zadanie podzielono na dwie części: koncepcja i projekt. Na realizację założono 10 miesięcy od dnia podpisania umowy. Budżet na to przedsięwzięcie wynosi 200 tys. zł.

W przetargu wystartowało aż dziewięciu oferentów. Tylko jeden z nich wycenił tę pracę na mniej niż założone 200 tys. zł (firma Greg Projekt Architektura i Budownictwo z Ciechanowa – prawie 196 tys. zł).
Pozostałe oferty opiewały na kwoty od 306 do 615 tys. zł. TBS jeszcze nie wydał ostatecznej decyzji w tej sprawie, wiele jednak wskazuje na to, że to Greg Projekt zrealizuje to przedsięwzięcie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kto zaprojektuje „TBS” przy 3 Maja?”

  1. Gall Anonim pisze:

    Zamiast budować kolejny „domek z kart” wzięliby się najpierw za stan techniczny obecnych budynków, bo w niektórych przypadkach to zakrawa o katastrofę.

  2. Anonim pisze:

    po co ludziska kupujecie mieszkania jak można je dostać za darmo?

  3. Anonim pisze:

    ci sami co zwykle -wielka tajemnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły