Kradła gumy do żucia

Region

Można by przypuszczać, że na asortyment jakim jest guma do żucia mogą skusić jedynie się dzieci. Nic bardziej mylnego, przez blisko 4 miesiące właśnie gumy do żucia znikały regularnie z jednego z pruszkowskich sklepów. Złodziejką okazała się 30-latka.

Przez blisko 4 miesiące właściciel jednego z pruszkowskich sklepów spożywczych odnotowywał częste kradzieże gum do żucia. Po każdorazowym zauważeniu utraty asortymentu przeglądane były taśmy ze sklepowego monitoringu. W końcu właścicielowi i pracownikom sklepu udało się ustalić, który z klientów jest złodziejem.

W poniedziałek, 8 marca około południa podejrzana o kradzieże klientka została zauważona w sklepie przez jedną z kasjerek. Kobieta nieświadoma zdemaskowania spokojnie robiła zakupy. Tuż za linią kas została zatrzymana do kontroli. Pracownicy ochrony niezwłocznie powiadomili policję o zatrzymaniu złodziejki. Kobieta próbowała za wszelka cenę uciec ze sklepu. Podczas przeszukania okazało się, że w torebce ma ponad 300 opakowań gumy do żucia o łącznej wartości 500 złotych.

Gdy funkcjonariusze zjawili się na miejscu zdarzenia okazało się, że nie jest to jedyne przewinienie zatrzymanej 30-latki. Po sprawdzeniu jej danych okazało się, że sąd w Wołominie wydał za Anetą J. list gończy wraz z nakazem doprowadzenia do aresztu lub zakładu karnego. Dodatkowo funkcjonariusze przebadali zatrzymaną na obecność alkoholu, okazało się, że kobieta ma 0,82 promila alkoholu.

Sąd zastosował wobec Anety J. 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.