Kostka do wymiany. Utrudniania na ul. Pogodnej

Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców, kierowców a przede wszystkim dla pasażerów komunikacji miejskiej. Na dwa dni z ruchu zostanie wyłączony fragment ul. Pogodnej w Pruszkowie.

Co jest przyczyną zamknięcia? – Na fragmencie ul. Pogodnej jezdnia jest wyłożona kostką betonową. Ta niestety się zapadła więc musimy to naprawić. Niestety z ruchu musimy wyłączyć fragment miedzy ulicami Polną a Srebrną stąd tez utrudnienia w komunikacji miejskiej. Termin zamknięcia wybraliśmy tak, by nie zbiegał się on z dniami targowymi – poinformował nas pruszkowski magistrat.

Zamknięcie ul. Pogodnej przewidziane jest na najbliższą środę i czwartek (14-15 września). Z ruchu zostanie wyłączony odcinek między ulicami Polną i Srebrną. Objazd został wytyczony ulicami Komorowska/Polna – Ceramiczna – Srebrna.

W ciągu tych dwóch dni autobusy miejskiej linii nr 5 będą kursować na zmienionej trasie. Kursy będą odbywać się ulicami Bolesława Prusa oraz Armii Krajowej.W związku z tym zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków: Targowa 01, TBS 01, Komorowska 01 i 02, Lipowa 01 i 02, Lipowa Szkoła 01 i 02. Na czas trwania objazdu autobusy będą zatrzymywały się na przystankach: Ceramiczna 01, Kubusia Puchatka 01 oraz Bolesława Prusa 01 i 02.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Kostka do wymiany. Utrudniania na ul. Pogodnej”

  1. 🐷 pisze:

    Ojej, zapadła się?
    To może trzeba lepiej ( czytaj poprawnie i zgodnie ze sztuką) robić remonty, aby nie wydawać potem pieniędzy na remonty remontów i nie utrudniać życia mieszkańcom.
    To chyba nie jest trudne?
    A , zapomniałem , trzeba też wprost proporcjonalnie zapłacić firmie wykonującej zlecenie, aby nie partoliła roboty tylko się przyłożyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły