Kolumna tirów w Warszawie – będą blokady dróg?

Region

Rozpoczął się protest ostrzegawczy branży transportowej. Wokół stolicy może przejechać nawet 200 ciężarówek. Uwaga na korki!

Protest ostrzegawczy rozpoczął się ok. godz. 10.00 konferencją na parkingu MOP Ostrw-Kania Północ. Następnie kierowcy ruszyli trasami S2i A2 do Warszawy.

Kolumny ciągników siodłowych bez naczep można obserwować na trasach w Warszawie. Według organizatorów mają one poruszać się zgodnie z przepisami, ale ze względu na ich gabaryty, ilość i specyfikę, mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

Korek pojawił się np. na odcinku między węzłem Konotopa a mostem Grota. Zatory mogą pojawić się na obwodnicy Warszawy.

W proteście udział biorą głównie przewoźnicy z lubelszczyzny. Są oni oburzeni faktem, że przewoźnicy z Białorusi i Rosji omijają sankcje unijne i rejestrują swoje działalności w Polsce. Strajk ma zwrócić uwagę rządu na ten problem i zmusić do działań w tej sprawie.


film dzięki uprzejmości WawaHotNews24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolumna tirów w Warszawie – będą blokady dróg?”

  1. Ferdek pisze:

    To nie górnicy żeby rząd się z nimi liczył. Tirowców boją się tak samo jak tirówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe