Kolejne uderzenie w narkotykowy biznes

Region

Kilka tygodni temu funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy odkryli nielegalną plantację marihuany. Tym razem policja skonfiskowała 169 tabletek o właściwościach podobnych do extazy oraz zatrzymała ich właściciela.

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy otrzymali informacje o mężczyźnie, który prawdopodobnie posiada narkotyki. Po przeanalizowaniu zebranego materiału postanowili przeszukać mieszkanie wskazanego w zgłoszeniu mężczyzny.

W czwartek, 8 kwietnia około godziny 6:00 policjanci zjawili się w mieszkaniu 30-letniego Tomasza M. Mężczyzna tłumaczył, że nie posiada żadnych niedozwolonych substancji. Podczas przeszukania okazało się jednak, że w jednej z szafek znajdują się podejrzane tabletki. Funkcjonariusze w małym pudełeczku znaleźli dwie torebki foliowe z różowymi i białymi pigułkami. 30-latek nie potrafił wyjaśnić ich pochodzenia. Policjanci zabezpieczyli znalezione tabletki oraz pieniądze w kwocie 1700 złotych, które posiadał mężczyzna. Tomasz M. został przewieziony na komendę.

Podczas badania znalezionych pigułek testerem okazało się, że najprawdopodobniej są to tabletki ekstazy w ilości 169 sztuk. Wszystkie zostały przekazane do szczegółowego badania, aby wykluczyć ewentualną pomyłkę.

Obecnie 30-letni Tomasz M. został zatrzymany do wyjaśnienia. Jeśli badania potwierdzą, że tabletki są narkotykami, mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe