Kolejne podtrucie czadem

Region

Bilans zatruć tlenkiem węgla w ostatnich dniach wciąż wzrasta. O ogromnym szczęściu może mówić pięcioosobowa rodzina z Ursusa

Do zdarzenia doszło w nocy z 4 na 5 stycznia. Załoga pogotowia otrzymała informację o zasłabnięciu jednej osoby mieszkającej w domku wielorodzinnym przy ulicy Balbinki. Obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził, że zasłabnięcie mogło być przyczyną zatrucia tlenkiem węgla. Na jego polecenie cała pięcioosobowa rodzina, w tym dwójka dzieci, została przewieziona do szpitala na obserwację.

To już kolejny przypadek, w którym mogło dojść do tragedii. W ostatnich dniach w wyniku zatrucia czadem zginęła czteroosobowa rodzina z Żyrardowa, starsza kobieta z Jaworowej koło Raszyna oraz nastolatka z Brwinowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy