I weekend z dyni!

Region

Jesień od zawsze kojarzy się z pięknymi barwami – czerwony, żółty i pomarańczowy. Ta ostatnia dominuje na Farmie Dyń w Powsinie. Koniecznie zajrzyjcie tu w weekend, bo Farma otwarta jest tylko do 31 października!

Farma Dyń to wyjątkowe miejsce w okolicy. Nigdzie indziej nie da się poczuć piękna jesieni. To doskonałe miejsce zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników dyń, zwierząt i… dobrej zabawy!

Co tam robić? Na pewno nie ma miejsca na nudę. Można pogubić się w słomianym labiryncie, czy zebrać z pola swoją własna dynię. Ale chyba największą atrakcją może okazać się minizoo. Tam z bliska można zobaczyć, dotknąć, a nawet nakarmić gęsi, kury, indyki, króliki, kozy i alpaki. Wśród tych ostatnich jest kilkutygodniowa alpaka Bambi. Dodatkowo w weekend działa Strefa Bitew Nerf.

Jest i kącik dla smakoszy! Można tu napić się pysznej kawy, zjeść belgijską frytę, czy hamburgera. No i nie może zabraknąć też zupy dyniowej!

To niezapomniane przeżycie dla małych i dużych odkrywców w Powsinie (ul. Drewny 17). Trzeba jednak się spieszyć! Farma Dyń jest czynna 7 dni w tygodniu, w godz. 9.00-18.00, ale tylko do 31 października! Bilety w cenie 28 zł do kupienia na stronie Farmy Dyńtutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.