Dalsze utrudnienia na WKD. Przewoźnik wyremontuje perony.

WKD

Przebudowa torów na WKD trwa. Przewoźnik idzie dalej i rozpoczyna prace remontowe na peronach.

Remonty na WKD trwają. Dla pasażerów to utrudnienia – ograniczenia w kursowaniu kolejek i wiele kursów obsługiwanych przez autobusy komunikacji zastępczej.

Od 4 października do 15 listopada przewoźnik zaplanował kolejne remonty. Tym razem odbędą się one na peronach. Zmodernizowane zostaną przystanki Milanówek Grudów, Polesie, Tworki, Malichy, Opacz, Warszawa Aleje Jerozolimskie, Warszawa Reduta Ordona oraz na stacji Podkowa Leśna Główna. W planach są prace brukarskie w tzw. strefie zagrożenia peronu i w innych miejscach na peronie.

WKD zapewnia, że prace będą wykonywane poza porami szczytu. – Niemniej jednak mogą wystąpić utrudnienia w szczególności przy wchodzeniu oraz przy wychodzeniu z pociągu – informują kolejarze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Dalsze utrudnienia na WKD. Przewoźnik wyremontuje perony.”

  1. Art pisze:

    Główna stacja przesiadkowa do centrum Warszawy- Al. Jerozolimskie WKD. Jak by tu jeszcze pasażerom „ułatwić” dojazd? Robimy remont peronu!

  2. Gosc pisze:

    Błagam. Zróbcie bankomaty na peronach!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły