Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Michałowice

Policjanci z komisariatu w Michałowicach poszukują mężczyzny, który może mieć związek z przywłaszczeniem roweru. Do zdarzenia doszło 1 czerwca przy ul. Ceglanej w Komorowie. Policjanci publikują wizerunek mężczyzny.

Policjanci prowadza postępowanie w związku z przywłaszczeniem roweru.  Do zdarzenia doszło 1 czerwca w godzinach 13.00 – 14.20 przy ul. Ceglanej w Komorowie. Kamery monitoringu uchwyciły mężczyznę, który może mieć związek ze zdarzeniem. – Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Kuchy 15 w Regułach. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 72 508 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: artur.makowski@ksp.policja.gov.pl – zaznacza asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.