CPK: uwaga na osoby podszywające się pod pracowników spółki

Region

Ważna informacja dla mieszkańców Baranowa, Teresina i Wiskitek. Oszuści podają się za pracowników Centralnego Portu Komunikacyjnego i przekazują nieprawdziwe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć. Dodatkowo chcą wyłudzić dane osobowe.

W czwartek 20 maja 2021 r. otrzymaliśmy informację od mieszkańców o osobach podszywających się pod pracowników Centralnego Portu Komunikacyjnego. Osoby te podają nieprawdziwe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć, w tym rzekomego terminu jego zakończenia i próbują jednocześnie nakłonić mieszkańców do ujawniania swoich danych osobowych, jak również szczegółów dotyczących rachunku bankowego. Przestrzegamy wszystkich mieszkańców Baranowa, Teresina i Wiskitek przed ujawnianiem takich informacji, a także prosimy o wyjątkową czujność aby udaremnić analogiczne potencjalne próby oszustwa. – czytamy w komunikacie spółki CPK.

Spółka Centralny Port Komunikacyjny podkreśla, że powyższe działania nie są przez nią autoryzowane. W ramach Programu Dobrowolnych Nabyć spółka kontaktuje się wyłącznie z osobami, które wcześniej wyraziły zainteresowanie zbyciem lub zamianą swojej nieruchomości.

– Prosimy wszystkich mieszkańców o czujność oraz zgłaszanie takich incydentów Spółce lub odpowiednim służbom państwowym – apelują przedstawiciele spółki.

Warto pamiętać, że w każdym przypadku kontaktu z właścicielami pracownicy Spółki posiadają przy sobie indywidualne identyfikatory, poświadczające ich zatrudnienie w Spółce. Ich tożsamość można dodatkowo zweryfikować pod numer telefonu 539 188 404 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00), oraz za pomocą poczty elektronicznej pod adresem e-mail: pdn@cpk.pl.

Dodatkowe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć dostępne są na stronie: https://www.cpk.pl/pl/inwestycja/program-dobrowolnych-nabyc.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “CPK: uwaga na osoby podszywające się pod pracowników spółki”

 1. ojo pisze:

  CPK nigdy nie powstanie. UE już ogranicza loty, Francja zabroni przelotów miedzy miastami we Francji jeśli można dojechać w 3 h TGV. Timmermans powiedział że mieszkańcowi UE będzie przysługiwać 1 przelot na 1 rok. Ruch lotniczy zostanie obciążony wysokimi podatkami, tak ze 1 bilet nie będzie kosztował 500 zł ale 5000 zł. Latanie jakie znamy kończy się i bezie ekskluzywne dla bogatych. Przyczyną jest dramatyczny wpływ ruchu lotniczego na zmiany klimatu.

  • paca pisze:

   Argumenty ekonomiczne, logiczne itp są dla tej wladzy mało przekonujące. Chęć wybudowania sobie za wszelką cenę monumentalnego pomnika to idee fixe bolszewików.

 2. KomsomolskajaPrawda pisze:

  CZEGO TO NIE WYMYŚLI TOTALNA OPOZYCJA___ „PO-KO-2050” ŻEBY TYLKO SIĘ NACHAPAĆ !

 3. Tomasz pisze:

  CPK to Miś na miarę naszych pisowskich czasów.

 4. paca pisze:

  Sugerują że ktoś może wam obywatele zrobić gorszą krzywdę niż państwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły