Bezdomny uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili

Region

W poniedziałek do szpitala w Grodzisku trafił bezdomny, którego przywieźli strażnicy miejscy. Mundurowi zdążyli w ostatniej chwili.

Bezdomny został zabrany z ul. Obrońców Getta. W szpitalnym oddziale ratunkowym stwierdzono odmrożenia, które były skutkiem zespołu odstawienia alkoholu. To oznacza, że bezdomny wcześniej był pijany. Jak dowiedzieliśmy się w szpitalu, jego stan został ustabilizowany. Następnym krokiem będzie leczenie chirurgiczne.

To szósta osoba w Grodzisku poszkodowana w wyniku mrozów w ostatnich dniach. Straż miejska do ośrodka dla osób starszych Monaru w Oryszewie przewiozła pięć osób, m.in. ze szpitala i ośrodka pomocy społecznej.

Podobnie wygląda sytuacja w Pruszkowie. W ostatnich dwóch dniach, gdy mrozy tej zimy są największe, straż miejska interweniowała cztery razy. Trzy osoby, w tym dwie bezdomne i jedna pijana, zostały przewiezione do Monaru przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.