Będą przerwy w kursowaniu kolejek między Grodziskiem a Podkową

WKD

WKD zapowiada kolejny etap prac na szlaku między Podkową Leśną a Grodziskiem Mazowieckim. Przewoźnik informuje o wstrzymaniu ruchu kolejek na tej trasie.

Budowa drugiego toru między Grodziskiem a Podkową wkracza w kolejny etap. Nowy tor już został wybudowany, teraz czas na rozbiórkę istniejącego, starego toru i budowę nowego w jego śladzie. Z tego powodu od 13 marca (poniedziałek) będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy kolejek i zastępczej komunikacji autobusowej. WKD planuje też ograniczenia w ruchu pociągów.

Przewidziana przerwa w jeździe pociągów będzie obejmował kursy między stacjami Grodzisk Mazowiecki Radońska a Podkowa Leśna Główna. Zaplanowano ją na dni powszednie w godz. 9.05-16.00. W tych godzinach podróżni będą mogli skorzystać z autobusów zastępczych ZA1.

Zmienią się także rozkłady jazdy pociągów odjeżdżających z Grodziska Mazowieckiego Radońskiej, Podkowy Leśnej Głównej i Warszawy Śródmieście WKD. Bieżący rozkład jazdy miał obowiązywać do 31 marca, jednak WKD skróciła ten czas do 12 marca.

Rozkłady jazdy oraz szczegóły dotyczące utrudnień znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy