Awaria sieci ciepłowniczej – nie ma ciepłej wody i ogrzewania

Region

Nie mamy dobrych informacji dla mieszkańców części Pruszkowa, Komorowa i Brwinowa. Doszło do awarii na sieci ciepłowniczej i część mieszkańców nie będzie miała ogrzewania i ciepłej wody.

Informacje o awarii otrzymaliśmy od PGNiG. – Informujemy, że 26 października nastąpiła awaria magistrali przy ul. Obrońców Pokoju w Pruszkowie. W związku z tym dla części mieszkańców Pruszkowa, Brwinowa i Komorowa mogą wystąpić ograniczenia w dostawie ciepłej wody i w pracy centralnego ogrzewania – czytamy w przesłanym do naszej redakcji komunikacie.

Kiedy awaria zostanie usunięta? – Termin usunięcia awarii przewidujemy na 27 października, godz. 20:00 – dodają przedstawiciele PGNiG.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Awaria sieci ciepłowniczej – nie ma ciepłej wody i ogrzewania”

 1. wujek maciek pisze:

  mam blok ocieplony , non stop mam 20-23 st ciepła . to upał a kaloryfer mam zakręcony . jestem morsem i zimna to jest woda w górskim strumieniu a nie w kranie 🙂 wasze ględzenie wyzwala tyle energii że powinniście mieć jakieś 30-40 st ciepła a w kranie wrzątek

 2. obecna... pisze:

  Teraz chyba większość , ma zakręcone centralne, ciepło jest, nawet nie zauważyłam…
  tylko wodę musiałam podgrzewać…

 3. MMS pisze:

  Ogrzewania nie ma od niedzieli! Cała rodzina chora, dziękujemy bardzo!!! Ciągle coś w tym Pruszkowie 🤦

 4. Abadon pisze:

  Tak to jest jak elektrociepłownia używa do palenia starych opon i śmieci

 5. Q pisze:

  Od paru dni ogrzewanie wyłączone. Chyba tylko nierozgarnięty grzał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły