Zgrana para – on kradł, ona sprzedawała

Michałowice

Dostawca sprzętu elektronicznego tak dostarczał sprzęt elektroniczny, że nigdy nie trafiał do klientów... Jak ustalili policjanci z Michałowic, mężczyzna przywłaszczać sobie towar, a jego partnerka zajmowała się zbytem.

O sprawie poinformował policję przedstawiciel firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu elektronicznego. Zespół kryminalny ustalił, że nieuczciwym pracownikiem jest kierowca firmy podwykonawczej. Zamiast dostarczać sprzęt do klientów, dostarczał towar swojej partnerce.

– Łupem 35-latka były między innymi telefony komórkowe różnych firm, opaski monitorujące, telewizor, konsole. Cały sprzęt trafiał do jego 25-letniej partnerki. Kobieta zajmowała się zbyciem towaru. Kilka dni temu, oboje zostali zatrzymani – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Po przeszukaniu mieszkania zatrzymanych ujawniono część sprzętu. 35-latek usłyszał 6 zarzutów kradzieży, a 25-latka 2 zarzuty paserstwa umyślnego. Oboje przyznali się do ich popełnienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Zgrana para – on kradł, ona sprzedawała”

 1. Somsiad z pasata pisze:

  Dzisiejsi „złodzieje” są coraz głupsi… A ta para tu z ukrainu.

 2. gość pisze:

  Zapomnieliście tylko dopisać że oboje zostali wypuszczeni…

  • Acha pisze:

   Polak i to bardzo głupi, bo myślał że podbije świat a tym czasem dorobił się 6 zarzutów.
   Tylko dzieci szkoda.

 3. tak będzie pisze:

  za 20 lat napiszą książkę i będą pruszkowskimi celebrytami, chociaż mam nadzieję, że ludzie zmądrzeją i celebrytów już nie będzie

 4. Daro pisze:

  A Narodowosci złodziei to pewno Rosja !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły