Zderzenie skutera i osobówki na Prusa

Pruszków

Kilka minut po godz. 11.00 na ul. Bolesława Prusa w Pruszkowie doszło do zderzenia skutera i osobówki. Najprawdopodobniej zawinił kierowca jednośladu.

Zdarzenie wyglądało dość groźnie. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej i pogotowie. Przód skutera, co widać na zdjęciu, został poważnie uszkodzony. Co dokładnie się stało? – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 11.20. Kierujący skuterem najechał na tył jadącej przed nim mazdy. 25-letni kierowca jest badany przez pogotowie ratunkowe, nie wiadomo czy będzie wymagał hospitalizacji. Mężczyzna jest trzeźwy – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

To kolejne zdarzenie z udziałem skutera na pruszkowskich drogach. Do tragicznego wypadku doszło w środę na skrzyżowaniu ulic Żbikowskiej i Domaniewskiej. Pisaliśmy o tym tu.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Zderzenie skutera i osobówki na Prusa”

 1. Marcin pisze:

  Może przysnął

  • Brwinowianin pisze:

   a na rowerze udało Ci się przysnąć kiedyś ?
   Tak samo jest z moto…
   To raczej efekt złych rozwiązań drogowych i oszczędności urzędników…czyli nieuczciwości (PO).
   Niestety w Polsce cała wina spoczywa jak zawsze na „winowajcy”, rzadko kiedy po takim wypadku ktoś postanawia coś zminieć, przorganizować ruch żeby było lepiej… NIE !
   Dla przykładu , ostanio kiedy mieszkałem w Szwecji dziecko zginęło na ulicy bo wybiegło za piłką na ulice. Oczywiście że wina bezpośrednia dziecka tak …i po części kierowcy tak…Ale szwedzi postanowili zbudować takie ogrodzenie, by już więcej piłka nie wyleciała na ulicę …
   Oczywiście zaraz ktoś powie, że w Polsce orliki mają wysokie siatki i nikt za piłką nie wybiegnie..
   Tu raczej chodzi o myślenie przyczynowo skutkowe i jak zapobiegać tragedii na przyszłość !

   Jedyne tam rozwiązanie to zmiana organizacji ruchu na rodna , które nie prowokuje w kierowcach nagłego przyspieszania np. żeby zdążyć na zielone, tylko uczy ostrożności i spowolnienia, a przy okazji większej przepustowości i płynności w ruchu .

   • Monika pisze:

    dokąldnie tak, ale zaraz wtryni się Wilkas i będzie chejtowac Twój post.

    • Wilku Starszy pisze:

     Haha, Brwinowianin sam sobie pisze posty pochwalne. Niesamowite jaki jestes chlopie niekumaty i nawet nie zauwazasz czym sie wkopujesz za kazdym razem.

   • Wilku Starszy pisze:

    Ulica Boleslawa Prusa przede wszystkim potrzebuje zakazow skrętu w lewo, zeby uplynnic tam ruch.
    Niesamowite ze wszedzie wcisniesz polityke. Wytlumacz nam zatem czemu powiat pod zarzadem PiSu przez ostatnie 4 lata nie kiwnal pqlcem w celu zmiany organizacji ruchu w tym miejscu.
    Ronda tam to akurat nie bylby najgorszy pomysl tylko miejsca moze byc za malo.

 2. Aaaaaaa pisze:

  Może kiedyś dojdzie do rządzących, że na skuter też trzeba mieć prawo jazdy, bo w końcu jeżdżą po ulicach, a Ponadto gnojostwo nie ma pojęcia o jeździe

  • Asd pisze:

   Zgadzam się. Kiedyś na rower trzeba było znać znaki drogowe a teraz 18 lat i wio na skuter i na ulicę. Skrzyżowanie równorzędne haha a co to jest?

   • silver pisze:

    Tyle, że na skuter też jest wymagane prawo jazdy kategorii co najmniej AM. Wymóg ten nie dotyczy tylko osób, które ukończyły 18 lat przed 2013 rokiem.

    • Asd pisze:

     Co nie zmienia faktu, że mając 24 lata już, nadal poruszają się po ulicach bez znajomości przepisów ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły