Zbiórka dla bezdomnych psów

Michałowice

W Urzędzie Gminy Michałowice trwa zbiórka karmy i innych potrzebnych rzeczy dla bezdomnych psów ze schroniska w Milanówku. Akcja zakończy się 20 grudnia.

To nie pierwszy raz, gdy taka zbiórka organizowana jest w UG Michałowice. Wszelkie dary od ludzi o wielkich sercach zostaną przekazane do schroniska w Milanówku, z którym urząd współpracuje. To tam trafiają bezdomne psy między innymi z gminy Michałowice.

Pobyt w schronisku powinien być jak najlepszy dla czworonogów, dlatego pomóżmy i przekażmy im podarunek. Przede wszystkim potrzebny jest pokarm. Może to być karma sucha, a także mokra, przydadzą się również smakołyki (prasowane ścięgna, wędzone uszy itd.) dla zabicia schroniskowej nudy… Oprócz tego, psiaki nie pogardzą dużymi garnkami (nowymi, albo używanymi w dobrym stanie), obrożami czy szelkami (średnimi lub dużymi).

Zbiórka trwa do 20 grudnia w budynku UG Michałowice, który znajduje się w Regułach przy al. Powstańców Warszawy 1. Wszystkie dary można wkładać do pudła znajdującego się przy portierni.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.