Zatrzymani za kradzież bramy

Region

Grodziscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które dokonały kradzieży bramy wjazdowej do jednej z posesji Grodziska Mazowieckiego o wartości 1000 zł. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Wczoraj po południu grodziscy policjanci uzyskali informację, że na ul. Traugutta czterech mężczyzn niesie bramę wjazdową do posesji. Mężczyźni widząc nadjeżdżający radiowóz zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 41-letniego Tomasza S. i 34-letniego Daniela G., który jak się okazało jest poszukiwany do aresztu śledczego w celu odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi mieli po 3 promile alkoholu we krwi.  

Policjanci szybko ustalili dane personalne trzeciego mężczyzny, który uciekł i natychmiast zaczęli go szukać. Okazał się nim  30-letni Marcin T. który po kilku godzinach został zatrzymany.

Sprawcy oświadczyli, że bramę chcieli sprzedać na złomowisku, a uzyskane z tego tytułu pieniądze przeznaczyć na alkohol. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.