Zareklamuj się w Dodatku Edukacja i Dodatku Przedszkolak

Region

Szukasz sposobu na dotarcie do nowych klientów? Prowadzisz działalność w sektorze edukacji? Mamy dla Ciebie dobrą propozycję. Skuteczna reklama w najchętniej czytanych mediach w regionie i specjalne, promocyjne ceny w Dodatku Edukacja i Dodatku Przedszkolak!

Dodatek Edukacja oraz Dodatek Przedszkolak tworzymy z myślą o mieszkańcach naszego regionu, którzy poszukują drogi rozwoju i edukacji dla siebie i swoich dzieci. Będzie to wydzielona, atrakcyjna graficznie część gazety WPR24.pl, publikacja na portalu WPR24.pl i w naszych mediach społecznościowych.

W Dodatku Edukacja zamieścimy ciekawe treści przygotowane przez redakcję WPR24.pl. Poruszymy najważniejsze tematy dotyczące edukacji oraz zasad rekrutacji w dobie epidemii, wyborów przed jakimi stają uczniowie i absolwenci, podpowiemy co nowego oferują szkoły, jakie kursy warto wybrać. Nie zabraknie nowinek i porad z zakresu samorozwoju i zajęć dodatkowych.

W Dodatku Przedszkolak znajdą się ciekawe artykuły dotyczące adaptacji dzieci w przedszkolu, przygotowania przedszkolnej i żłobkowej wyprawki oraz zajęć dodatkowych, na które warto zapisać dzieci.

Zachęcamy do zamieszczenia w Dodatku reklam na specjalnych, promocyjnych warunkach.
Oferujemy:
– publikację 5 czerwca w gazecie (nakład 30 tys.) i na portalu WPR24.pl (100 tys. użytkowników)
– publikację 5 czerwca na Facebooku (30 tys. fanów) i Instagramie (2 tys followersów)
– dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk Mazowiecki-Warszawa
– promocyjne ceny i projekt GRATIS

Zainteresowani? Zachęcamy do kontaktu:
Milena Skoczylas
T: 500 540 541
M: milena.skoczylas@wprmedia.pl

Anna Zwolińska
T: 509 570 986
M: anna.zwolinska@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.