Zaginął Tomasz Kłósek

Region

Rodzina i przyjaciele Tomasza Kłóska z Piastowa proszą o pomoc w odnalezieniu ich bliskiego. Kontakt z mężczyzną urwał się we wtorek, 6 czerwca.

Apel o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny pojawił się na Facebooku. Umieściła go siostra zaginionego. – Zaginął mój brat Tomasz Kłósek. Wzrost: 183 cm. Wysoki, wysportowany, brązowe oczy, ciemne włosy. Ostatni kontakt 06 czerwca popołudniu. Mieszka w Warszawa-Ursus/ Piastów. Porusza się srebrnym Volksvagenem Passatem – czytamy we wpisie.

Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu losów zaginionego proszony jest o kontakt z rodziną lub z policją. – Proszę udostępniajcie, w razie jakichkolwiek informacji proszę kontaktować się z policją pod numerami: 997, 22 603 21 01 – pisze Ewelina Kłósek.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.