Z dzieckiem bilet na WKD za pół ceny

Region

Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadza wakacyjną ofertę dla rodziców i dzieci. W ramach „przejazdów rodzinnych” dorosły podróżując z dzieckiem zyska uprawnienia do 50 proc zniżki na zakup biletu.

To dobra zachęta aby w podróż wybrać się WKD, a nie samochodem. – Z przejazdów tych może korzystać osoba dorosła, która nie posiada indywidualnych uprawnień do przejazdów ulgowych odbywająca przejazd z dzieckiem, które nie ukończyło 16 roku życia. Osoba ta może wówczas wykupić dla siebie i dla dziecka jednorazowe bilety „tam” lub „tam i z powrotem” według taryfy ulgowej 50 proc., albo nabyć w kasie biletowej bilet jednorazowy wg taryfy ulgowej 50 proc. dla siebie i bilet jednorazowy dla dziecka zgodnie z przysługującą mu ulgą ustawową lub handlową.

Uprawnienie do przejazdów rodzinnych przysługuje we wszystkich pociągach przewidzianych w rozkładzie jazdy WKD – informuje przewoźnik.

Bilety ze zniżką dostępne będą w kasach, biletomatach i za pośrednictwem aplikacji mPay i SkyCash. Podróżni powinni pamiętać o zabraniu dokumentu potwierdzającego wiek dziecka i uprawnienia do zniżek, czyli np. legitymacji szkolnej.

Z „przejazdów rodzinnych” skorzystamy od 19 czerwca (od godz. 15.00) aż do końca wakacji.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Z dzieckiem bilet na WKD za pół ceny”

 1. Wspólny bilet pisze:

  Czy kolejnym krokiem będzie wprowadzenie wspólnego biletu?

  • Brak wspólnego biletu pisze:

   Kolejnym krokiem będzie niewprowadzenie wspólnego biletu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły