Wypadek w Sękocinie. Jedna osoba trafiła do szpitala

Region

Na al. Krakowskiej w Sękocinie doszło do wypadku z udziałem trzech aut. Jedna osoba został przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.30. Na al. Krakowskiej na jezdni w kierunku stolicy tuż przed ul. Słoneczną w miejscowości Sękocin Stary.

Samochód osobowy marki KIA zderzył się z ciężarową Scanią i samochodem dostawczym marki DAF. Jedna osoba została poszkodowana.

Na miejscu była straż pożarna policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Za zdjęcie dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Wypadek w Sękocinie. Jedna osoba trafiła do szpitala”

 1. Sorry pisze:

  Wszystko przez wirusa pewnie, wypadek i obrażenia xD

 2. rgrttwwre pisze:

  Podziękowania należą się pseudo-ekologom i okolicznym mieszkańcom, dzięki którym nie ma tu bezkolizyjnego węzła.

  • Bryan pisze:

   Mógłbym prosić o rozwinięcie? Gdyż pierwszy raz słyszę o tym.

   Pozdrawiam

   • mck pisze:

    Kiedy były przymiarki do budowy, mieszkańcy okolicznych wiosek głośno protestowali przeciwko planowanemu tam bezkolizyjnemy węzłowi drogowemu. Pod ich naciskiem GDDKiA się ugięła i przeprojektowano to miejsce zanim doszło do realizacji – dzięki temu są tam teraz światła, robią korki w okolicach weekendu, a mieszkańcy gratis dostali więcej spalin z samochodów stojacych w korku i ruszających na światłach (chcieli to mają).

  • kpt. Nemo pisze:

   Ty umiesz pokonywać tylko skrzyżowania bezkolizyjne?
   Inne dla Ciebie są za trudne.

   • rgrttwwre pisze:

    A to ja miałem wypadek?

    • kpt. Nemo pisze:

     Oczywiście że nie Ty. Ale po Twoim komentarzu można wnioskować że jedynym słusznym skrzyżowaniem jest skrzyżowanie bezkolizyjne. Doskonale wiesz że to utopia.
     To nie brak bezkolizyjnego skezyżowania był przyczyną tego zdarzenia, lecz brak umiejętności, pośpiech i lekceważenie przepisów.

     • X pisze:

      Kpt. I jego komentarz jest słuszny. Skoro nie usuwamy z dróg wymuszających pierwszeństwo i dokonujących innych złych manewrów kierowców, którzy powodują większość wypadków, to takie skrzyżowania będą zagrożeniem i dla dobrych kierowców. Pamiętajmy że wolno jeżdżący debile potrafią wyprzedzić lewym pasem na czerwonym świetle i skasować samochód jadący na zielonym. Zawsze się zatrzymuje na skrzyżowaniu wysiadasz z samochodu i pasz kierowcę którego nawet nie widzisz czy mu za 0,5 sekundy nie odwali?

     • Xw pisze:

      Kpt. To jak z dziećmi. Jeżeli opiekujesz się grupka dzieci i dasz im noże to się się skończy i jedynym rozwiązaniem jest dać im coś bezpiecznego. Ale to nie znaczy że ty nie umiesz używać nozy. Niestety wiele osób nie traktuje ulicy b jak miejsca gdzie trzeba się maksymalnie skupić, rozpędzić i dojechać do celu jak najszybciej. Raczej czują się tam jak w piaskownicy, tu sobie pooglądam widoki za oknem, tu porozmawiam przez telefon, fajkę wypale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły