Wybrali wykonawcę letnich basenów

Nadarzyn

Władze Nadarzyna wybrały już firmę, która zajmie się budową letnich basenów w Strzeniówce. Obiekt ma być gotowy na początku czerwca tego roku.

Do przetargu zgłosiły się dwie firmy. Za najlepszą uznano ofertę spółki Timber Project, która realizację prac wyceniła na prawie 5 mln zł. Przypomnijmy, że pierwotnie władze Nadarzyna na inwestycje chciały wydać 4,5 mln zł. Ostatecznie zdecydowano o dołożeniu brakujących 500 tys. zł i wyborze wykonawcy już w pierwszym przetargu.

Przypomnijmy. W Strzeniówce ma powstać kompleks letnich basenów z zapleczem sanitarnym, boiskami sportowymi, świetlicą oraz infrastrukturą towarzyszącą. Wybrany wykonawca ma przygotować dokumentację projektowo-kosztorysową oraz zrealizować prace budowlana.

Kompleks mają stworzyć trzy niecki basenowe – dwie o wymiarach 12x25m i jedną dla dzieci o wymiarach 8x15m. Dodatkowo mają się tu pojawić drewniane balustrady i stanowisko dla ratowników, kompleks zjeżdżalni, wodny plac zabaw, brodziki i natryski. Zaplanowano również budowę ośmioosobowego jacuzzi. W ramach inwestycji powstanie budynek zaplecza sanitarno-socjalnego, budynek świetlicy z punktem małej gastronomii i przebieralnie. Całość uzupełni infrastruktura sportowa, czyli boisko do piłki nożnej i boisko do siatkówki plażowej. Pojawią się tu również elementy małej architektury, ciągi piesze i miejsca postojowe. Zaplanowano także nowe nasadzenia zieleni.

Warto zaznaczyć, że baseny będą miały nieco inną formułę. Niecki nie będą bowiem zagłębione w gruncie, będzie można do nich wejść po… schodach.

Baseny w Nadarzynie mają być gotowe jeszcze w tym roku. Realizacja inwestycji ma być ekspresowa, bowiem prace mają zakończyć się 31 maja tego roku!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Wybrali wykonawcę letnich basenów”

 1. Mark pisze:

  A w Paczkowie zasypało staw – gdzie są władze gminy i dlaczego nie reagują. Chyba zwolińskiemu covid 19 zjadł mózg.

 2. Zapora pisze:

  W Strzeniuwce w którym miejscu?

  • kasia pisze:

   zaraz na początku Strzeniówki, jadąc od Pruszkowa ul Pruszkowską to po pierwszym zakręcie w lewo po prawej stronie. To jest droga (ul Działkowa) odchodząca od Pruszkowskiej, gdzie na rogu jest sklep z materiałami budowlanymi a po drugiej stronie punkt gastronomiczny

  • ó_bo_ówka pisze:

   Nie ma takiej miejscowości o którą pytasz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły