Wrócił do kraju, zatrzymano go za pobicie

Jaktorów

To sprawa sprzed trzech miesięcy. Mężczyzna jechał samochodem do pracy, gdy został zaczepiony przez nieznanych mężczyzn. Po krótkiej wymianie zdań pobili go i zostawili. Poszkodowany zgłosił to jaktorowskim policjantom.

Funkcjonariusze dowiedzieli się o sprawie w grudniu minionego roku. – Z zawiadomienia wynikało, że zgłaszający został zaczepiony przez nieznanych mu mężczyzn i po krótkiej wymianie zdań, dotkliwie pobity i pozostawiony na drodze. Funkcjonariusze natychmiast wszczęli poszukiwania sprawców – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po zebraniu informacji policjanci wytypowali podejrzana osobę o to przestępstwo. Niestety mężczyzna przebywał za granicą. Jednak ostatnio postanowił odwiedzić rodzinne strony. Wpadł niemal od razu po powrocie do kraju.

21-latek został rozpoznany przez pokrzywdzonego jako sprawca zgłoszonego czynu. Zgromadzone przez policjantów materiały pozwoliły na przedstawienie Wiktorowi  J. zarzutu pobicia.

Ustalenia innych uczestników zdarzenia nadal trwają…

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.