Wójt Nadarzyna z absolutorium i wotum zaufania

Nadarzyn

Na ostatniej sesji Rady Gminy Nadarzyn wójt Dariusz Zwoliński otrzymał absolutorium oraz wotum zaufania.

Czerwiec to miesiąc, w którym każdego roku radni oceniają czy wójtowie, burmistrzowie oraz prezydenci wywiązali się ze swoich obowiązków, i co ważne, czy założenia budżetu na dany rok zostały spełnione. W tym roku pojawiła się pewna nowość. Do tej pory udzielano tylko absolutorium, teraz dodatkowo wotum zaufania. Ponadto władze gminy muszą przedstawić raport o jej stanie.

W tym tygodniu Rada Gminy Nadarzyn zapoznała się właśnie takim raportem i udzieliła wójtowi wotum zaufania. Co więcej, jednogłośnie podjęto uchwałę zatwierdzającą sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy Nadarzyn za rok 2018. Tym samym Dariusz Zwoliński otrzymał również absolutorium.

Wójt podziękował wszystkim swoim pracownikom i stwierdził: – Szef jest tak dobry, jak jego pracownicy. Dziękuje Wam, że… jesteśmy skuteczni! – podsumował Zwoliński.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wójt Nadarzyna z absolutorium i wotum zaufania”

 1. patrząc z boku pisze:

  Bo to wicie rozumicie towasze.

 2. kp pisze:

  jak to przeżyje p.Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły