W Kozerach auto wylądowało w rowie

Uncategorized

Kierująca Volkswagenem Polo utraciła panowanie nad autem i wjechała do rowu. Kobieta została przetransportowana do szpitala. – Od rana pada śnieg z deszczem, kierowcy powinni wziąć pod uwagę, że na drogach może być ślisko – ostrzegają policjanci.

Informację przesłał nam jeden z czytelników. – Na ul. Krajobrazowej w Kozerach auto kierowane przez kobietę wpadło w poślizg, wyrzuciło je na łuku i trafiło do rowu. Na miejscu jest policja, straż pożarna i karetka – czytamy w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl.

W wyniku tego zdarzenia kobieta trafiła do szpitala. – Pani prowadząca osobowego Volkswagena Polo straciła panowanie nad samochodem i wjechała do rowu. Kobieta uskarżała się na ból w kręgu szyjnym kręgosłupa. Została przewieziona do szpitala – mówi nam asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Od samego rana w naszym regionie pada deszcz lub śnieg z deszczem. Nie stwarza to doskonałych warunków do jazdy, na ulicach może być ślisko. Warto uzbroić się w cierpliwość i zdjąć nogę z gazu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.