Utrudnienia na kolei. Pociągi opóźnione

Region

Trudny poranek dla pasażerów Kolei Mazowieckich i SKM. Pociągi na linii podmiejskiej 447 kursują z dużymi opóźnieniami

– Od 40 minut na stacji nie pojawiła się SKM, żaden pociąg, totalnie nic! Peron jest czarny od ludzi… – alarmuje jedna z naszych czytelniczek.

Kłopoty na linii wynikają z komplikacji na odcinku warszawskim. – Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa-Skierniewice (na odcinku Warszawa Zachodnia-Warszawa Włochy oraz na odcinku Radziwiłłów Mazowiecki-Skierniewice). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie – czytamy w lakonicznym komunikacie KM.

Od godz. 6.00 do godz. 8.00 obowiązywało wzajemne honorowanie biletów KM w WKD. Bilety KM (wszystkich rodzajów do odpowiednich stacji, strefowe lub sieciowe) są też ważne w pociągach SKM  na odcinku Warszawa Wschodnia-Pruszków i autobusach linii ZP oraz 717 na całej trasie.

Bilety ZTM (wszystkich rodzajów) honorowane są w pociągach KM wszystkich linii na odcinku Warszawa Wschodnia- Warszawa Zachodnia; w pociągach KM linii R1 na odcinku Warszawa Wschodnia-Pruszków; w pociągach  przyspieszonych RE1 na odcinku Warszawa Wschodnia-Warszawa Ursus Niedźwiadek.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.