Ukradł 300 złotych teraz trafi do wiezienia

Region

Policjanci z Milanówka zatrzymali 28-letniego Piotra K., który okradł 77-letnią mieszkankę miasta. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia  wolności.

Funkcjonariusze z milanowskiego komisariatu otrzymali w ubiegłą sobotę zgłoszenie dotyczące kradzieży, której ofiarą padła 77-letnia mieszkanka miasta. Okazało się, że kobieta otworzyła drzwi nieznajomemu. Mężczyzna narodowości romskiej zaproponował jej kupno dywanu, którego nie miał przy sobie. Gdy kobieta odmówiła 28-latek nagle źle się poczuł.

77-latka zaprosiła Piotra K. do swojego mieszkania po czym poszła do kuchni przygotować herbatę.  W tym czasie 28-latek przeszukał mieszkanie i ukradł 300 złotych. Po kradzieży mężczyzna wyszedł z domu. Gdy poszkodowana zauważyła brak pieniędzy powiadomiła sąsiada i wezwała policję.

W trakcie oczekiwania na załogę policji, sąsiad zatrzymał złodzieja. 28-latek oddał skradzione pieniądze myśląc, że w ten sposób załagodzi sytuacje i uniknie zatrzymania. Policjanci zatrzymali jednak Piotra K., który odpowie przed sądem za kradzież. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.