Trudniejsze parkowanie na Komorowskiej. Ustawili zakazy

Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców, którzy przyjeżdżają robić zakupy na targowisku przy ul. Komorowskiej w Pruszkowie. Na odcinku wprowadzono zakaz zatrzymywania się.

Pierwsze telefony o nowej organizacji ruchu otrzymaliśmy w miniony piątek. – Na Komorowskiej w Pruszkowie po lewej stronie drogi pojawiły się znaki zakazu zatrzymywania. Przecież tam ludzie przyjeżdżają na targ, a nawet sami mieszkańcy parkują swoje auta po lewej stronie – powiedział czytelnik. 

Gdzie dokładnie pojawiły się znaki zakazu? Na ul. Komorowskiej nie można zatrzymywać się na odcinku od al. Armii Krajowej do ul. Pogodnej. Zakaz dotyczy tylko lewej strony jezdni. Obowiązuje on bez ograniczeń, a to oznacza, że na Komorowskiej po lewej stronie jezdni nie można zatrzymywać się również we wtorki i piątki. 

Skąd pomysł na ustawienie takich znaków przy ul. Komorowskiej? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do zarządcy drogi, czyli pruszkowskiego starostwa powiatowego. – Nowa organizacja ruchu została wprowadzona na wniosek mieszkańców ul. Komorowskiej – powiedział nam Krzysztof Bukowski ze starostwa powiatowego w Pruszkowie. 

Już jutro targ, więc kierowcom radzimy nie jeździć na pamięć i spojrzeć na znaki. To może was uchronić przed mandatem.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.