Sukces letnich basenów w Nadarzynie

Nadarzyn

W miniony weekend nastąpiło oficjalne otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego z Strzeniówce. Pogoda dopisała, więc zwłaszcza baseny cieszyły się dużą popularnością.

W weekend otwarcia kompleks odwiedziło prawie 3000 osób. Jak czytamy na fanpage wójta gminy Nadarzyn – Dariusza Zwolińskiego: Było po prostu miło widzieć zadowolenie ludzi, którzy odwiedzili nasze letnie baseny w Strzeniówce. Widzieć satysfakcję i dumę współpracowników: „bo daliśmy radę, a przecież łatwo nie było i do końca walczyliśmy z czasem, problemami i własnym zmęczeniem”. Te zawrotne tempo, 85 dni budowy całego obiektu, dało się nam wszystkim mocno we znaki. Wykonawcom, urzędnikom i pracownikom GOS-u. Było jednak warto, a pozytywna reklama naszej pięknej gminy …. niemal bezcenna. Wójt zaznacza, że widzi także wiele rzeczy do poprawienia, ale nie kryje swojego zadowolenia z efektu pracy nad kompleksem. – Po zamknięciu basenów widziałem całe grupy zadowolonych osób, rodziny, jeszcze w strojach kąpielowych z pontonami, kocami, kołami wracające do domów. Małżonka się uśmiechnęła i stwierdziła : „Kurcze, zrobiliście z Nadarzyna turystyczną miejscowość, jak w nadmorskim kurorcie to wygląda”. I po tych wszystkich narodowych kwarantannach uzmysłowiłem sobie jak bardzo ten widok i te słowa mogą być satysfakcjonujące – dodaje.

Jeśli zabrakło Was na otwarciu, nic straconego – baseny będą czynne całe wakacje. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Sukces letnich basenów w Nadarzynie”

 1. Karol pisze:

  Czy jest dużo ludzkiej uryny w wodzie?

 2. obecna... pisze:

  Wszystko super!

 3. Piotr pisze:

  A parawany też były ?

 4. Pruszkowianka pisze:

  Baseny rzeczywiście fajna rzecz ale dlaczego tak drogo, dlaczego nie ma biletu rodzinnego. Przecież jak pójdzie rodzina 2 rodziców i 2 dzieci to nawet 500+ nie wystarczy na atrakcje. A może tak realizacja bonu turystycznego. Proszę pomyśleć.

 5. Baca pisze:

  Jak dla mnie za drogo .za 40 zł mam chleb salceson i musztardę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły