Statuetki Urbs Nova trafiły w ręce laureatów

Pruszków

Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński wręczył statuetki Urbs Nova. To wyróżnienie przyznawane za wkład w rozwój miasta. Kto otrzymał je w tym roku?

W  tym roku statuetki przyznano sześciu laureatom w trzech kategoriach. W kategorii „Działalność Gospodarcza” wyróżnienie otrzymała firma Techniprot. To wyraz uznania za 60 lat obecności na rynku krajowym i zagranicznym oraz o utrzymywanie wysokiej jakości produktów techniki grzewczej. 

W kategorii „Rozwój Gospodarczy” wyróżnienia trafiły do dwóch laureatów. Zarząd Transportu Miejskiego otrzymał statuetkę za współpracę w dziedzinie transportu zbiorowego oraz budowanie mostów komunikacyjnych łączących trwale stolicę Polski z Pruszkowem. Drugie wyróżnienie trafiło do firmy Probis za działalność charakteryzującą się dużymi standardami etycznymi i stałe budowanie dobrej marki przedsiębiorstwa oraz długoletnią pracę opartą na dążeniu do najwyższej jakości, profesjonalizmie i licznych innowacjach. 

W kategorii „Działalność Społeczna” wyróżnienia trafiły do Telewizji Tel-Kab, Pruszkowskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich Socjus, Rodzinny Ogród Działkowy im. St. Staszica w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.