Sprawca kolizji był pijany

Pruszków

Policyjne apele o trzeźwość za kierownicą w dalszym ciągu nie trafiają do wszystkich użytkowników drogi. 6 stycznia na al. Wojska Polskiego w Pruszkowie Skoda wjechała w tył Volkswagena. Sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Wracamy do sprawy, którą opisywaliśmy tu. 6 stycznia po godz. 20.00 na al. Wojska Polskiego zderzyły się dwa pojazdy. Volkswagen chciał skręcić w lewo i przepuszczał kolejne pojazdy, a nadjeżdżająca Skoda wjechała w tył oczekującego samochodu. Nie obyło się bez interwencji pogotowia. – Dwie osoby z Volkswagena oraz kierowca Skody trafili do szpitala – mówiła nam w dniu zdarzenia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W toku dalszych ustaleń okazało się, że przyczyną kolizji był alkohol. – Kierujący Skodą znajdował się pod wpływem alkoholu. 32-latek miał w organizmie prawie 3 promile. Wstępnie będzie miał przedstawiony zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości – podaje rzecznik pruszkowskiej policji.

Kluczowa jest kwestia stanu zdrowia poszkodowanych. – Kierująca oraz pasażerka Volkswagena opuściły szpital, tak samo jak i 32-letni mężczyzna. Po otrzymaniu i analizie dokumentacji medycznej oraz dokonaniu oceny odniesionych obrażeń przez osoby poszkodowane okaże się, czy sprawcy zostanie postawiony zarzut spowodowania wypadku – tłumaczy asp. Kańka.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.