Skradziona w Nadarzynie, odnaleziona w Wołominie

Nadarzyn

2 marca na terenie Nadarzyna skradziono terenową toyotę. Policjanci odnaleźli pojazd w Wołominie na posesji, którą zamieszkuje 34-letnia Sylwia P. Kobieta została zatrzymana.

Funkcjonariusze do walki z przestępczością samochodową komendy stołecznej policji pozyskali informacje, że na prywatnej posesji w Wołominie ktoś utworzył tzw. dziuplę samochodową. Miały znajdować się tam pochodzące z przestępstwa pojazdy i części samochodowe.

Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie w garażu ujawnili toyotę. Sprawdzenie pojazdu w policyjnej bazie wykazało, że został on skradziony 2 marca tego roku na terenie Nadarzyna.

Podczas przeszukiwania, na terenie posesji przebywała 34-letnia kobieta. Nie potrafiła wyjaśnić ską pojazd znalazł się w jej garażu. Sylwia P. jest podejrzana o bezpośredni związek z kradzieżą o wartości 100 tys. zł. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

– Kobieta została przesłuchana przez policjantów z Wołomina, którzy przedstawili jej zarzut przyjęcia do ukrycia pojazdu pochodzącego z czyny zabronionego. Postanowieniem prokuratora rejonowego w Wołominie został też objęta policyjnym dozorem. Teraz może jej grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskany przez funkcjonariuszy pojazd trafił na policyjny parking – czytamy w komunikacie policji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Skradziona w Nadarzynie, odnaleziona w Wołominie”

  1. none pisze:

    Ciekawe, czy inne samochody skradzione w tym samym czasie i okolicy też zostaną „ujawnione” przez policję w tym samym miejscu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły