Przetarg o projekt zagospodarowania terenu w dolinie Raszynki. Oferty otwarte.

Michałowice

3 sierpnia Urząd Gminy Michałowice ogłosił przetarg na wykonanie projektu zagospodarowania terenu wokół zbiorników retencyjnych w dolinie rzeki Raszynki. Zgłosiło się trzech wykonawców.

Przypomnijmy: chodzi o tereny w Michałowicach Osiedlu. Do opracowania jest wielobranżowa dokumentacja projektowo-kosztorysowa z nadzorem autorskim. Dodatkowo do wykonawcy będzie należało opracowanie projektu koncepcyjnego obsługi komunikacyjnej i powiązania z ulicami Topolową i Kolejowej.

Oferty otwarto 16 sierpnia. Do przetargu przystąpiły trzy firmy. KERRIA Piórkowski Sp. J. z Koła z ofertą w kwocie ponad 147 tys. zł., LS-Project Maciej Sikorski z Grodziska Mazowieckiego z ofertą na ponad 119 tys. zł. oraz PPHU BROS Piotr Porosa z Poznania z ofertą na 178 tys. zł.

Jednocześnie michałowicki magistrat opublikował informację o kwocie, jaką urząd może przeznaczyć na realizację tego zamówienia – to 135 tys. zł. W najbliższym czasie powinniśmy poznać dalsze decyzje w sprawie realizacji projektu. Będziemy Was o nich informować na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Przetarg o projekt zagospodarowania terenu w dolinie Raszynki. Oferty otwarte.”

  1. kik pisze:

    Czy te tereny są wyłączone z obszaru chronionego?

  2. Ekoteren pisze:

    Wiadomo jak zagospodarują.Wyrośnie kolejne osiedle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły