Przebudowa MOS-u zakończona

Region

W czwartek 18 listopada dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, które obwieściło zakończenie prac budowlanych na hali MOS w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ulicy Gomulińskiego w Pruszkowie.

Prace budowlane obejmowały rozbiórkę części starego budynku oraz rozbudowę i modernizację obiektu oraz terenu wokół hali sportowej. W budynku hali sportowej wymieniono okna oraz fragmenty ścian zewnętrznych. Dodatkowo dobudowany został dwukondygnacyjny budynek, który ma pełnić rolę zaplecza sportowego. W nowym obiekcie prócz szatni i przebieralni z częścią sanitarną znajdą się również pomieszczenia przeznaczone na siłownie i saunę oraz pokoje dla administracji. Parter budynku jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zagospodarowano również teren wokół hali sportowej. Zbudowano parking, chodniki oraz ciągi komunikacyjne z elementami zieleni. Koszt całej inwestycji to ok. 5,6 mln. złotych.

W uroczystościach kończących budowę hali MOS wzięli udział: Elżbieta Smolińska, Starosta Pruszkowski, członkowie zarządu Powiatu Pruszkowskiego, radni powiatowi, trenerzy i działacze sportowi, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie ZSTiO.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.