Przebudowa sali gimnastycznej w Michałowicach

Michałowice

Gmina ogłosiła przetarg na przebudowę i rozbudowę sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Michałowicach. Niebawem ruszą prace w placówce oświatowej.

Na wiadomość o przebudowie sali gimnastycznej w szkole podstawowej z pewnością czekało wiele dzieci i rodziców z Michałowic. Władze gminy planują przebudowę części szkoły podstawowej, przy ulicy Szkolnej 15 w Michałowicach.

W ramach inwestycji przyszły wykonawca przebuduje szatnię, sanitariaty, pomieszczenia dla nauczycieli oraz magazynki do przechowywania sprzętu sportowego a także wybuduje windę z żelbetowym szybem windowym. Zwycięzca przetargu wybuduje również trybuny na 190 miejsc, zaplecze magazynowe oraz dwie toalety dla osób niepełnosprawnych. Zakres prac będzie obejmował również ocieplenie ścian zewnętrznych sali sportowej wraz z zapleczem. Wykonawca będzie odpowiedzialny za prace rozbiórkowe, budowlane, wykończeniowe, konstrukcyjne, instalacyjne obejmujące instalacje grzewcze, wentylacyjne, wodno – kanalizacyjne, elektryczne, izolacyjne oraz tynkarskie.

Oferty do przetargu można złożyć do poniedziałku 25 stycznia.

Zgodnie z założeniami inwestycja ma zakończyć się do poniedziałku 20 czerwca 2022 roku. Dokumentacja do przetargu dostępna tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Przebudowa sali gimnastycznej w Michałowicach”

  1. zonzo pisze:

    hahaha, nie dość, że szkoła pęka w szwach to jeszcze przez rok będzie bez sali gimnastycznej. brawo wójt, dziękujemy za obietnicę nowej szkoły w Regułach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły