Pruszków: Rock Piknik – Reaktywacja

Region

Po 10 latach nieobecności wraca do Pruszkowa plenerowa impreza dla amatorskich zespołów rockowych pod nazwą Rock Piknik.

Pruszkowski Rock Piknik był uznawany za największą plenerową imprezę dla amatorskich zespołów rockowych, która w latach 1986-2001 przyciągała wielu widzów. W związku z dużym zainteresowaniem i zapytaniami kierowanymi przez młodzież z całego kraju impreza zostanie reaktywowana.

Biuro Promocji i Kultury Miasta Pruszkowa wraz z Klubem Motocyklowym Route 18 zaprasza 16 kwietnia na Festiwal Rock Piknik – Reaktywacja. W kwietniową sobotę już od godziny 12.00 na terenie stadionu Znicz w Pruszkowie najlepsze amatorskie zespoły, które zakwalifikują się do finału, będą występować przed pruszkowską publicznością.

Gwiazdą całej imprezy będzie Oddział Zamknięty, zespół rozpocznie swój koncert o godzinie 20.30. Patronat medialny nad Festiwalem objęło Antyradio.

Na stronie pruszkowskiego Urzędu Miasta dostępny jest regulamin festiwalu i formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji można uzyskać w Biurze Promocji i Kultury Miasta Pruszkowa pod numerem telefonu: (22) 728 57 98.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.