Pracownik okradał firmę

Nadarzyn

5 zarzutów przestępstwa przeciwko mieniu w warunkach recydywy i do 5 lat pozbawienia wolności. To usłyszał 35-latek, który był podejrzany o kradzież mienia z firmy, w której pracował.

W czerwcu jedna z firm z Nadarzyna zgłosiła kradzieże przesyłek, w których znajdował się specjalistyczny sprzęt komputerowy i telefony komórkowe. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na około 30 000 zł.

Policjanci z nadarzyńskiego komisariatu po otrzymaniu zgłoszenia zajęli się sprawą. Funkcjonariusze prowadzili czynności operacyjne wnikliwie analizując każdy szczegół sprawy i szybko okazało się, że „winowajca” pracuje w pokrzywdzonej firmie. Działania policjantów doprowadziły także do jednego z lombardów na terenie Warszawy, gdzie odnaleźli skradzione komputery o wartości około 22 000 złotych – informuje Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Policjanci zatrzymali podejrzanego na początku września na terenie powiatu piaseczyńskiego.

Materiał dowodowy oraz czynności procesowe prowadzone przez funkcjonariuszy pozwoliły na postawienie mężczyźnie 5 zarzutów kradzieży w warunkach recydywy.

\Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pracownik okradał firmę”

  1. paca pisze:

    Utaplac ryj w lajnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły