Pożar samochodu na autostradzie. Nie żyje jedna osoba

Region

Do pożaru samochodu doszło miedzy węzłem Warszawa Zachód a Węzłem Aleje Jerozolimskie. Gdy strażacy dojechali na miejsce zdarzenia kobietę, która prowadziła samochód znaleźli na jezdni.

– Wiadomo co się stało na wysokości Pruszkowa na autostradzie w stronę Warszawy? Jest bardzo dużo straży, policji i karetka. Stoi czerwony parawan – napisał do nas czytelnik Norbert.

Okazało się, że na autostradzie doszło do pożaru auta. Straż Pożarna z Błonia otrzymała informację chwilę po godz. 4.00. Strażacy po przyjeździe na miejsce zastali płonący samochód. W trakcie działań gaśniczych strażacy zauważyli, że w pojeździe nie ma kierowcy. – Zauważono, że na pasie estakady, na jezdni, ktoś leży. Po dostaniu się do tej osoby, okazało się że jest to osoba z tego samochodu. Była poparzona. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, lekarz stwierdził zgon – mówi tvnwarszawa Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej dla powiatu warszawskiego-zachodniego.

Po pożarze samochodu osobowego na S8 między węzłami Warszawa Zachód i Aleje Jerozolimskie, na węźle Konotopa, zablokowany jest jeden pas łącznicy A2-S8 – poinformowała we wtorek rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Pożar samochodu na autostradzie. Nie żyje jedna osoba”

  • W pisze:

   Dlaczego piszesz że to są niegroźne wady? Jakby to były niegroźne wady to producent nie robiłby akcji naprawczej.
   A po drugie co by ten Onet? Komuś kto miał wykupione AC i auto za ponad 100 tys i stracił je w wyniku zapłonu auta na skutek wady fabrycznej nie udało się odzyskać kiedy z AC. Przecież AC się właśnie kupuje na wypadek kradzieży i samozniszczenia samochodu, patusy co nie umieją jeździć kupują też na wypadek wjechania w drzewo albo w ścianę ale to tylko gorszy sort kierowców z tego korzysta

 1. Kier pisze:

  Okazyjnie zgon na drodze bez wymuszenia pierwszeństwa. Nietypowe w Pruszkowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły