Poszukujemy starych zdjęć! Zgłoś się!

Region

Redakcja WPR24.pl zamierza zrealizować cykl artykułów o tematyce historycznej. Chcemy przedstawić dawne, zapomniane już oblicza miast. Posiadasz w swoim albumie fotografie sprzed 20-, 30-, 40-tu, a może i więcej lat? Zwróć się do nas.

Stare zdjęcia wzbudzają emocje, czasami bardzo silne. Patrząc na fotografię sprzeda kilku lat trudno nie wpaść w nostalgiczny nastrój. Historia ukryta na kawałku obrazka bywa zadziwiająca, ciekawa, wzbudzająca zachwyt. Często z pozoru proste i wydawałoby się łatwe w odbiorze zdjęcie, na tle którego widzimy, być może postać, może budynek lub cokolwiek innego, skrywa przeróżne tajemnice. Czy zostało wykonane przed ważnym wydarzenie, w trakcie jego trwania, albo po przeżyciach nie do opisania?

Wspólnie z naszymi czytelnikami chcemy stworzyć archiwum dawnych fotografii. Pokażmy wszystkim, a zwłaszcza młodszym pokoleniom, jak wyglądał Pruszków w latach 50-tych lub 80-tych. Z pewnością Grodzisk Mazowiecki miał zupełnie inny charakter 30 czy 60 lat temu. Inne miejscowości z pewnością czekają na odkrycie tajemnic fotograficznych. Kiedyś było ogromne pole, a dziś jest totalnie zabudowany teren? Pokaż to!

Fotografie można przynosić do naszej redakcji w Pruszkowie przy ul. Niecałej 10/2 lub nadsyłać drogą mailową, na adres: kontakt@wpr24.pl. Jesteśmy pewni, że ciekawych zdjęć są setki. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.