Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Region

Pruszkowscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który w październiku ubiegłego roku zmarł w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Został tam zabrany z ulicy Stalowej w Pruszkowie.

Sprawę mężczyzny prowadzi zespół do spraw poszukiwań wydziału kryminalnego. O zmarłym wiadomo niewiele. – W dniu 5 października 2018 roku w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim zmarł mężczyzna o nieustalonej tożsamości. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w dniu 27 września 2018 roku z ulicy Stalowej w Pruszkowie – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy pruszkowskiej komendy powiatowej.

Wiek mężczyzny oszacowano na około 40-50 lat. Waga 100 kg, wzrost 178 cm. Siwiejące włosy średniej długości, duży płaski nos zgięty na prawą stronę, oczy jasne. Na nogach potatuażowe ślady tuszu, blizna na lewym ramieniu.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8, tel. 22 60 46 213 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny”

  1. Karol pisze:

    Wygląda jak bezdomny Janek. We Warszawie koczuje tysiące takich Janków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły