Podróbki warte 1,1 miliona złotych

Raszyn

Funkcjonariusze KAS i policji w Raszynie przejęli odzież i obuwie z podrabianym znakiem towarowym o wartości ponad miliona złotych.

Funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego z Białej Podlaskiej oraz policjanci z Wołomina ustalili, że podrabiana odzież może znajdować się na terenie jednej z posesji w Raszynie.

– 1 czerwca 2020 roku zabezpieczyli około dwóch tysięcy sztuk między innymi bluz, koszulek, spodni, butów i torebek. Ich szacunkowa wartość to ponad 1,1 milionów złotych – poinformowała rzeczniczka prasowa Krajowej Administracji Skarbowej Anita Wielanek

– To kolejna udana akcja przeciwko handlowi podrabianą odzieżą znanych światowych marek, która jest wynikiem dobrej współpracy KAS i policji. W postępowaniu, prowadzonym przez Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej, została już przesłuchana 44-letnia obywatelka Bułgarii – dodała rzeczniczka

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Podróbki warte 1,1 miliona złotych”

 1. OLO pisze:

  Znane światowe marki made in china ! to już wolę tzw podróbkę !!

 2. Zad pisze:

  Żeby z 2000 bluza zrobić 1.1 miliona to te bluzy musiałyby kosztować po 550 złotych. Więc te 1.1 miliona to chyba przed wszystkimi promocjami typu pierwsza rzecz 50% taniej, druga rzecz gratis a za aplikację dostaniesz za darmo bluzkę która chińczyk szyję za 5 zł o wartości 999 zł. Najlepsze że zrobię tych produktów pewnie kosztowało ze 20 tys zł.

 3. Seba pisze:

  Taki oto Pan widywany ostatnio w Pruszkowie: czarny płaszcz, maska śmierci, rowerek. Jak dla mnie to osobowość roku. Na fb Pruszków zdjęcia. Kim jest? Skąd pochodzi? Jakie ma zwyczaje? Zapraszam do polubienia i lajkowania!

  • N pisze:

   Ten pan jest psychicznie chorym pacjentem który uciekł z tworek. Pochodzi z Podlasia. Ma w zwyczaju robić gałę za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły